Кредит готівкою

до 100 000 грн на термін до 72 місяців

Без зайвих документів

про доходи, застав і поручителів

Рішення за 1 год

швидке рішення щодо видачі
кредиту протягом години

Безкоштовна доставка

документів за зручною
для Вас адресою

Умови кредитування

Видаємо кредити
особам від 25 до 70 років

Наш онлайн-кредит допоможе досягти мети молоді та людям літнього віку

Готівка до 100 000 грн

Видаємо кредит до 100 000 грн, щоб Ви могли реалізувати Ваші плани та задуми

Кредит терміном до 72 місяців

Вибирайте оптимальний термін погашення кредиту: від 6 до 72 місяців

Кредитуємо тих,
хто живе в Києві і області

Сервер тимчасово недоступний для жителів інших областей

Мінімум документів

Вам знадобиться тільки паспорт, ІПН та пенсійне свідоцтво (за необхідності)

Дострокове погашення

Доступне на будь-якому терміні користування кредиту без додаткового подорожчання

Кредит терміново брати дуже просто – досить мати смартфон чи ПК з підключенням до мережі інтернет. Коли потрібні гроші, взяти їх можна без довгих перевірок. Раніше в Україні були доступні тільки стандартні банківські позики. Вони видавались на різних умовах, проте завжди були пов'язані з необхідністю довго очікувати рішення. Якщо позика потрібна прямо зараз, немає сенсу подавати заявку на тижневий розгляд.

Ми допоможемо вам отримати швидкий кредит за 15 хвилин. Взяти гроші можна на картку одного з приведених нижче банків:

 • Монобанк; 
 • ПриватБанк; 
 • Південний; 
 • Конкорд банк;

 Великий пакет документів не потрібен – достатньо паспорту та ІПН, вся процедура оформлення кредиту дуже проста, проводиться онлайн, статус чи схвалена ваша заявка ви зможете побачити в особистому кабінеті. Також в особистому кабінеті буде видно дату та суму платежу Ми робимо все можливе, аби ви отримали позику і не витрачали зайвий час.

Кредит на картку онлайн терміново

Термінові кредити готівкою – сучасна альтернатива банківським послугам. Аби споживчу отримати позику чи кредитну картку, доведеться збирати документи, шукати заставу, поручителів, потім чимало чекати на відповідь. Сash2go пропонує позичальникам лояльні умови співпраці, великий пакет документів не потрібний. Гроші у разі схвалення запиту надійдуть на картку моментально. Ви зможете знімати їх та використовувати на будь-які потреби. Аби отримати кошти, достатньо надати паспорт, ІПН, номер картки банку. 

Схема оформлення

Взяти кредит терміново в Україні онлайн пропонує фінансова організація Cash2go. Вся процедура відбувається онлайн в максимально короткий термін. Для швидкого отримання грошей потрібно:

 1. Вказати номер телефону;
 2. Дочекатися SMS з кодом і вписати його в відповідне поле;
 3. Заповнити заявку на сайті, в якій має бути вказано ПІБ, номер телефону, e-mail, ІПН, паспортні дані, вказати мету кредиту;
 4. Прив'язати банківську карту;
 5. Завантажити свої фото з документами, а також фото самих документів;
 6. Підписати електронний договір в особистому кабінеті;

Грошові кошти надійдуть на карту, зазначену вами в особистому кабінеті, відразу після схвалення на видачу кредита. Якщо ви оформляєте позику до зарплати, то термін кредитування 30 днів, а сума - від 5 тис. грн до 10 тис. грн.

Обов'язково вкажіть в заявці вірний ІПН. За його номером перевіряється платоспроможність позичальника, кредитна історія, визначається наявність відкритих позик, прострочених платежів. Підготуйте якісні, чіткі фотографії документів для завантаження в особистий кабінет. Якщо перевірка дала позитивний результат ви побачите це в особистому кабінеті і грошові кошти надійдуть на вашу банківську карту. Якщо ні - це так само відобразиться в особистому кабінеті. Обов'язковими є паспорт та ІПН, номер карти, на яку надійде зарахування, адреса, контактні телефони.

Терміновий кредит на картку має чимало переваг, головна – доступність. Взяти їх може найманий працівник з офіційним працевлаштуванням, людина, що працює неофіційно чи пенсіонер. Кредит онлайн на карту терміново може бути виданий одразу після ухвалення заявки. Наш сервіс не бере додаткових відсотки – якщо комісія знята, зверніться до банку емітенту своєї картки. Оскільки умови кредитування лояльні, гроші отримує більшість клієнтів. 

При повторних зверненнях доступну суму для видачі кредиту може бути збільшено. Кредитний продукт “Терміновий” – зручний продукт, що дозволить вам перехопити гроші до зарплати. Чим раніше ви повернете їх, тим менше буде переплата.

Повернути борг з відсотками можна:

 • В особистому кабінеті. 
 • Через платіжний термінал – вони є у магазинах, банках, тощо.
 • З картки – зручно використовувати ту, на яку робився переказ, проте обмежень немає.
 • Через інтернет-сервіси та онлайн-банкінг.

Зверніть увагу – на рахунок нашої компанії для закриття діючого договору має надійти повна сума з відсотками. Сума погашення кредиту розраховується один раз, та являється фіксованою. Враховуйте комісії платіжних систем, якими користуєтесь. Якщо на рахунок надійде не повна сума, договір закрито на буде, тож якщо у вас є заборгованість краще уточнити у менеджера зателефонувавши на гарячу лінію.

Гроші в кредит швидко та вигідно

В Сash2go є окремий продукт для моментального отримання коштів. Це означає, що гроші буде переведено у мінімальній термін. Аби взяти гроші в кредит терміново, треба заповнити стандартну заявку, що ви бачите у цьому розділі. Умови надання позики:

 • максимальна сума 10 тис. грн.;
 • термін кредитування до 30 днів;
 • всього 2 документи – паспорт та ІПН.

Ми гарантуємо конфіденційність даних своїх клієнтів. Інформація буде перевірена, тому не радимо надавати некоректні відомості. В цілому наші послуги вигідні, а ставки прозорі. Терміновий кредит до зарплати допоможе вирішити фінансові питання без очікувань, головна умова - повертайте кошти вчасно.

Наші умови максимально вигідні та прозорі. Потрібні гроші прямо зараз? Спробуйте! Ми гарантуємо швидку відповідь, моментальну відправку коштів та гнучкі умови співпраці. Сайт працює 24/7, брати кредити можна без обмежень. Менеджери сервісу завжди готові відповісти на ваші запитання.

TOP