Довідка

ЗАГАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ

Кредитний договір є у відкритому доступі на сайті Cash2go.com.ua в розділі «Юридична інформація», в підрозділі «Умови отримання кредитів та інших послуг»

Ознайомитися з нашою ліцензією Ви можете за посиланням.

Юридична адреса: м. Київ, вулиця Кирилівська, будинок 82, офіс 7.
Фактична адреса: м. Київ, вулиця Новокостянтинівська, будинок 1В, офіс 7.

Компанія ТОВ ФК «КЕШ ТУ ГОУ» зареєстрована 12.06.2018 р.

ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

Для отримання рішення щодо оформлення кредиту необхідно подати заявку, заповнивши спеціальну форму на сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 334-36-90. Щоб подати заявку, потрібні паспортні дані та ідентифікаційний код.

Ви можете отримати кредит на суму від 10 000 грн до 100 000 грн на термін від 6 до 72 міс. Ми надаємо кредит особам у віці від 25 до 70 років, без довідки про доходи, без застави та поручителів. Для того, щоб отримати кредит, необхідний тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Ми кредитуємо осіб у віці від 25 до 70 років.

Швидкість розгляду заявки залежить від того, наскільки коректно і в повному обсязі Ви заповнили анкету на нашому сайті. Після оформлення заявки співробітник контакт-центру зв'язується з Вами по телефону для підтвердження Вашого наміру оформити кредит. Рішення щодо видачі кредиту приймається протягом години, після чого співробітник контакт-центру передзвонює Вам і повідомляє рішення по заявці. Якщо рішення про видачу Вам позики позитивне, наш менеджер домовляється з Вами про зустріч для підписання договору.

Ми знаходимося за адресою: м Київ, вулиця Новокостянтинівська, буд.1 В, офіс 7.

Після того, як Ви підписали договір, вже протягом години кошти будуть зараховані на Вашу картку.

Після оформлення заявки на сайті Вам подзвонить наш менеджер для підтвердження Вашого наміру оформити кредит. Після позитивного рішення про видачу кредиту фахівець нашої компанії підвезе договір Вам на підпис. Після цього Ви можете отримати грошові кошти через касу банку-партнера, або на картку банку-партнера.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КРЕДИТУ

Погашати кредит необхідно щомісяця відповідно до графіка платежів, який вказаний в кредитному договорі. Перераховувати гроші ми рекомендуємо за 3 робочі дні до дати погашення, яка вказана в графіку платежів у додатку до Вашого договору.

Ви можете сплачувати за кредитом у зручний для Вас спосіб:

  • Через касу у відділеннях Ощадбанку;
  • Через термінали самообслуговування, які знаходяться у відділеннях Ощадбанку;
  • Через термінали самообслуговування ПриватБанку;
  • Оплата на наші реквізити через будь-який банк.

Ви можете сплачувати за кредитом у зручний для Вас спосіб:

  • Через касу у відділеннях Ощадбанку (без комісії);
  • Через термінали самообслуговування, які знаходяться у відділеннях Ощадбанку (без комісії);
  • Через термінали самообслуговування ПриватБанку;
  • Оплата на наші реквізити через будь-який банк.

Інформацію щодо Вашого кредитного договору Ви можете дізнатися в нашому контакт-центрі за телефоном (044) 334-36-90.

Сплачувати за кредитом необхідно щомісяця згідно з графіком платежів, який вказаний в кредитному договорі. Перераховувати гроші ми рекомендуємо за 3 робочі дні до дати погашення, яка вказана в графіку платежів у додатку до Вашого договору.

Для отримання дубліката кредитного договору Ви можете звернутися в наш контакт-центр за телефоном (044) 334-36-90.

Ви можете погасити кредит достроково без будь-яких штрафних санкцій в будь-якому періоді користування кредитом. При цьому переплата по кредиту буде менше, так як щомісячна плата за кредитом нараховується тільки за ті місяці, протягом яких Ви користуєтеся кредитними коштами.

Суму заборгованості для дострокового погашення Ви можете дізнатися в контакт-центрі за телефоном:
(044) 334-36-90.

Якщо Ви оплатите суму, що перевищує щомісячний платіж, то різниця буде врахована при погашенні кредиту. Наступний платіж потрібно оплачувати в тому ж об’ємі, який вказаний у Вашому кредитному договорі.

Суму заборгованості для дострокового погашення Ви можете дізнатися в контакт-центрі за телефоном:
(044) 334-36-90.

ПЕРЕКРЕДИТУВАННЯ

Ми пропонуємо кредити до 100 000 грн на рефінансування залишків. Для отримання детальної інформації щодо умов кредиту на рефінансування звертайтеся в контакт-центр за номером (044) 334-36-90.

ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

Якщо Ви подавали заявку на кредит і отримали відмову, то наступна заявка може бути розглянута не раніше, ніж через 1 місяць після подачі попередньої.

TOP